background

Profesionálne kozmetické služby

Tá najlepšia starostlivosť o vašu pokožku a pleť

V Salóne krásy Jarka vám veľmi radi poradíme s tým, aké ošetrenie je pre vás najvhodnejšie.

 • Základné ošetrenia

  Medzi základné ošetrenia patrí kozmetická masáž tváre, krku i dekoltu, mikromasáž očného okolia, základné i hĺbkové čistenie pleti, depilácia hornej pery, rúk i ďalších častí tela, ošetrenie ozonizérom, úprava obočia, parafínový zábal a ďalšie. 

   

 • Luxusné ošetrenia

  V salóne ponúkam ošetrenia s luxusnou francúzskou značkou ORLANE Paris, ktoré zahŕňajú špeciálnu masáž B21 slúžiacu k obnoveniu pleti. Táto značka kombinuje prírodné princípy s najnovšími vedeckými objavmi, vďaka čomu dosahujú jej produkty prvotriednu a nezameniteľnú kvalitu. Každá ingrediencia je vyberaná s maximálnou starostlivosťou, majstrovsky spracovaná a dávkovaná pre dosiahnutie požadovaných účinkov.

   

 • Prístrojové ošetrenia

  Všetky prístroje sú nakúpené od originálnych licencovaných predajcov a spĺňajú všetky požadované normy a parametre. Vďaka ich kvalite a bezchybnému fungovaniu sa klientky môžu spoľahnúť aj na prvotriednu kvalitu vykonávaných ošetrení. 

   

 • Profesionálna vizáž

  V salóne ponúkam klientkam líčenie na profesionálnej úrovni pre akúkoľvek príležitosť - na svadbu, ples, stužkovú či rodinnú oslavu. Na začiatku sa so zákazníčkou vždy rozprávam o jej predstavách a na základe toho navrhnem farby i celú vizáž k jej spokojnosti. K doplnkovým ošetreniam tiež patrí: permanentný make-up laserová fotodepilácia.

   

Prístrojové ošetrenia 

 

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia predstavuje ošetrenie ochabnutej pokožky tváre, ktoré vytvára kolagén, pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť.

Mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia patrí medzi najmodernejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou medikálnych hlavíc.

Mezoterapia

Mezoterpia je kolagénová indukčná terapia dermarollerom, ktorá vracia pokožke mladistvý a svieži vzhľad. Pleť sa po ošetrení mezoterapiou napne a je hydratovaná.

Oxygenoterapia

Oxygenoterapia je regeneračná metóda založená na transportovaní 95% kyslíka s účinnými látkami do samotných buniek na omladenie a regenerovanie pleti. 

Photonic Skin Rejuvenation

Toto ošetrenie dokáže pomôcť pri redukcií vrások, vyhladení jemných mimických vrások, rozjasnení pleti, zosvetlovaní pigmentových škvŕn a zmiernení akné.  

Svetová novinka Coolifting

Coollifting predstavuje okamžitý lifting tváre a jej omladenie vplyvom silného prúdu CO2 v kombinácií s účinnými látkami s vysokou koncentráciou (kyselina hyalurónová). 

 • background
 • background
 • background
 • background

Pracujeme so svetovými značkami 

 

Salón krásy jarka Orlane Paris

ORLANE Paris

Kozmetické ošetrenia ORLANE Paris zahŕňajú najnovšie postupy revitalizácie pleti: odvádzajú toxíny z pokožky, čistia, zvlhčujú, spevňujú, okysličujú, vyživujú, zjemňujú a uvolňujú pleť, a tým optimalizujú posledné vedecké inovácie všetkých skrášľujícich produktov tejto luxusnej značky.

Viac informácií »
Salón krásy jarka Teoxane

TEOXANE

Produkty švajčiarskej značky TEOXANE účinne bojujú proti známkam starnutia a sú špeciálne určené na dokonalú hydratáciu a spevnenie pokožky, obnovu buniek a reštrukturalizáciu tkaniva.

Viac informácií »

Ošetrenia so značkou ORLANE 

 

Hydratačné ošetrenie

Obnovuje rovnováhu hydratácie pleťových buniek a vyživuje pleť. Bioaktívna štruktúra vodných rastlín umožňuje absorbovať, zadržiavať a uvoľňovať vodu podľa potrieb pleti. Trvanie: 90 minút.

Fermeté Firming Ošetrenie

Táto procedúra je určená na spevnenie a vyhladenie pleti a remodeláciu kontúr tváre s cieľom dosiahnuť jej žiarivý a mladistvý tvar. Trvanie: 90 minút.

Anti-fatique ošetrenie

Komplexné ošetrenie pleti, jej spevnenie a detoxikácia. Dokáže odstrániť všetky stopy únavy a dodá pokožke novú energiu. Trvanie: 90 minút.

Antirides Extreme ošetrenie

Ošetrenie obnovuje objem pleti, viditeľne vyhladzuje a vyrovnáva pleť pre jej vysoko žiarivý, revitalizovaný a vypnutý vzhľad. Trvanie: 90 minút.

Pureté ošetrenie

Čistá pleť je základom jej krásy. Ide o hĺbkové čistenie pleti. Ošetrenie zanecháva pleť čistú, sviežu a ukľudnenú. Trvanie: 90 minút.

Oligo Vitamin ošetrenie

Ošetrenie prináša vitalitu a ukľudnenie citlivej pokožky, ktorá túži po jemnej starostlivosti. Trvanie: 90 minút.

Salón krásy Jarka Orlane Paris

Exkluzívna procedúra

Reštart mladosti | B21 Extraordinaire Facial

Ide o unikátne ošetrenie pleti ikonickým sérom B21, ktoré začíná stimuláciou pokožky a jej okysličením. Nasleduje tonizácia, regenerácia s použitím stimulácie nervového systému, preprogramovanie vrstvy tvárových svalov a obnova jej vitálnych funkcií. Výsledný efekt je možné umocniť aplikáciou kolagénovej masky. Ošetrenie pleti zakončuje lymfodrenáž pomocou špeciálnych štetcov. Záverečná hĺbková výživa rozjasní pleť a viditeľne redukuje prejavy starnutia.

Darčekové poukážky

Chcete potešiť svoju milovanú manželku, partnerku, sestru či mamu? Podarujte jej darčekovú poukážku na ošetrenie, ktoré si môže sama vybrať.

Mám záujem