background

O salóne

Salón krásy Jarka pôsobí na trhu už niekoľko rokov a klientky si ho nevedia vynachváliť. Široká a hlavne spokojná klientela, ktorá sa do salónu vždy vracia, je meradlom úspechu v práci, ktorý si nesmierne cením.

Každá klientka je výnimočná

Individuálny prístup ku každému klientovi je prvoradý. Na základe diagnistiky pleti odporučím ošetrenie, ktoré pleť vyčistí a prinavráti jej zdravie, pretože iba čistá pleť môže byť zdravá pleť. U zrelších dám sa snažím používať tie najkvalitnejšie ošetrenia, ktoré pleť rozžiaria a omladia.

 

"Tvár, s ktorou sa narodíte, budete mať v dvadsiatich. Záleží len na vás, ako budete vyzerať v päťdesiatich." - Coco Chanel

  • background
  • background
  • background
  • background

Na trhu už od roku 2006

Salón začal rozbiehať svoju činnosť v roku 2006. Začiatky, tak ako v mnohých prípadoch podnikania, neboli ľahké. Získať si nových klientov prinášalo nielen sa neustále odborne vzdelávať, ale sledovať všetky novinky v kozmetike, aby som dokázala ponúknuť kvalitu a skutočne poctivú prácu, s ktorou budem spokojná nielen ja, ale v prvom rade klientka, ktorá sa mi zverí do rúk.

Profesionálny prístup

Každej klientke, ktorá príde do salónu, sa v prvom rade zdiagnostikuje pleť a na základe toho sa navrhne čo najefektívnejšie ošetrenie.

Kvalitné produkty

Produkty používané v salóne zodpovedajú najvyššej kvalite. Sú dermatologicky testované v špecializovaných výskumných laboratóriách.

Príjemné prostredie

Všetky ošetrenia sa realizujú v krásnych veľkých priestoroch salónú, ktoré spĺňajú nielen hygienické požiadavky, ale i estetické zážitky.

Chcete sa k nám objednať na ošetrenie?

Každá klientka alebo klient, ktorí majú záujem o kvalitné a efektívne manuálne alebo prístrojové ošetrenia, budú v krásnych priestoroch Salónu krásy Jarka srdečne vítaní.

Kontaktovať
  • background
  • background
  • background